Київ, вул. Пирогівський шлях 34 корпус 1  |  СТО: Віто-Литовський провулок 8

Каталог

  Стартер   Стартер 12 Вольт
  
  Jubana ТМ
  
  Стартер редукторный для NEW HOLLAND, FORD NEW HOLLAND, CASE, BUHRER 20 12 Вольт 3.2 кВт
+ Открыть

Кросс-номера:Применяется на:

BOSCH 0001369015
BOSCH 0001369023
BOSCH 0001369200
BOSCH 0001369201
FIAT 8201323
FIAT 82005342
FIAT 82015723
FIAT 82988274
FIAT 86628964
FORD NEW HOLLAND 3918688
FORD NEW HOLLAND 81866002
FORD NEW HOLLAND 81868126
FORD NEW HOLLAND 82005342
FORD NEW HOLLAND 82005343
FORD NEW HOLLAND 82007917
FORD NEW HOLLAND 82013922
FORD NEW HOLLAND 82013923
FORD NEW HOLLAND 82015723
FORD NEW HOLLAND 89821291
FORD NEW HOLLAND F0NN11000BA
FORD NEW HOLLAND F0NN11000CA
FORD NEW HOLLAND F0NN7HO22BA   
FORD NEW HOLLAND F1NN11000AA
LETRIKA 11.130.627
LETRIKA 11.130.659
LETRIKA 11.131.018
LETRIKA 11.131.626
LETRIKA AZJ3201
LETRIKA AZJ3212
LETRIKA AZJ3357
LETRIKA AZJ3445
LETRIKA IS0627
LETRIKA IS0659
LETRIKA IS1001
LUCAS LRS01322
LUCAS LRS01498
MAGNETON 9142766
NEW HOLLAND 84036631


BUHRER 20 - - 01.91-01.73
CASE WINDROWERS WDX1101 New Holland 01.01-
CASE WINDROWERS WDX901 New Holland 01.01-
FORD NEW HOLLAND 550 - - -
FORD NEW HOLLAND 2310 - - -
FORD NEW HOLLAND 2610 - - -
FORD NEW HOLLAND 2810 - - -
FORD NEW HOLLAND 2910,391 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 3310 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 3430 - - -
FORD NEW HOLLAND 3610 - - -
FORD NEW HOLLAND 3900 - - -
FORD NEW HOLLAND 4610 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 4630 - - -
FORD NEW HOLLAND 5610 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 5700 - - -
FORD NEW HOLLAND 5900 - - -
FORD NEW HOLLAND 6410 - - -
FORD NEW HOLLAND 6610 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 6710 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 6810 - - -
FORD NEW HOLLAND 7410 - - -
FORD NEW HOLLAND 7610,771 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 7810 - - -
FORD NEW HOLLAND 7910 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 8200 - - -
FORD NEW HOLLAND 8210 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 8401 - - -
FORD NEW HOLLAND 8530 - - -
FORD NEW HOLLAND 8630 - - -
FORD NEW HOLLAND 8730 - - -
FORD NEW HOLLAND 8830 - - -
FORD NEW HOLLAND 9000 - - -
FORD NEW HOLLAND 3310X4 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 3910,H - - -
FORD NEW HOLLAND 3930,H - - -
FORD NEW HOLLAND 4130,H - - -
FORD NEW HOLLAND BSD442,444 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND M Serie - - 09.95-
FORD NEW HOLLAND P357,358 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND SERIES 30 - - 01.91-
FORD NEW HOLLAND TW 10 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 15 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 20 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 25 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 30 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 35 - - -
FORD NEW HOLLAND TW 5 - - -
FORD NEW HOLLAND 4000,5 - 158,175,201,256,401C.I 01.91-
FORD NEW HOLLAND 2000,3 - 158,175,201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 7000,8 - 158,175,201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 4100,46 - 201,256,401C.I 01.91-
FORD NEW HOLLAND 5600,66 - 201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 7600,86 - 201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 7700,87 - 201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 9600,67 - 201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 9700 - 201,256,401C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 655,A,E - 4-304 D 01.96-01.97
FORD NEW HOLLAND 3230 - BSD332 -
FORD NEW HOLLAND NH 95 - M8Y 01.96-
FORD NEW HOLLAND SERIES 10 ,L/Cab - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 654 County - -
FORD NEW HOLLAND 754 County - -
FORD NEW HOLLAND 764 County - -
FORD NEW HOLLAND 774 County - -
FORD NEW HOLLAND 944 County - -
FORD NEW HOLLAND 964 County - -
FORD NEW HOLLAND 974 County - -
FORD NEW HOLLAND TW 1164 County - -
FORD NEW HOLLAND TW 1184 County - -
FORD NEW HOLLAND TRENCH Digger 201C.I. 01.91-
FORD NEW HOLLAND 2514 E 256C.I. -
FORD NEW HOLLAND 620 HARVESTER - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 622 HARVESTER - 01.91-
FORD NEW HOLLAND SERIES 60 L/Cab-GMA - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 5640 Powerstar 4.4 - -
FORD NEW HOLLAND TS100 Powerstar 50T - -
FORD NEW HOLLAND 8260 Powerstar 7.5 - -
FORD NEW HOLLAND 910,912 Speed Power - 01.91-
FORD NEW HOLLAND 1112 Speed Power - -
FORD NEW HOLLAND SERIES 40 W/Cab - 01.91-
FORD NEW HOLLAND SERIES 60 W/Cab-GMA - 01.91-
NEW HOLLAND TRACTOR 5640 4-268 Ford Diesel 01.92-12.97
NEW HOLLAND TRACTOR 6640 4-304 Ford Diesel 01.91-12.98
NEW HOLLAND TRACTOR 7010 4-304 Ford Diesel 01.96-12.00
NEW HOLLAND TRACTOR 7740 4-304 Ford Diesel 01.91-12.98
NEW HOLLAND TRACTOR 7840 6-401 Ford Diesel 01.91-12.96
NEW HOLLAND TRACTOR 8240 6-456 Ford Diesel 01.92-12.97
NEW HOLLAND TRACTOR 5610S 4-304 Ford Diesel 01.94-12.00
NEW HOLLAND TRACTOR 6610S 4-304 Ford Diesel 01.94-12.00
NEW HOLLAND TRACTOR 7610S 4-304 Ford Diesel 01.94-12.00
NEW HOLLAND GRADERS FG65 INECO, NEF 01.99-
NEW HOLLAND LOADER LB110 IVECO, NEF 01.00-
NEW HOLLAND LOADER LB115 4WS INECO, NEF 01.98-
NEW HOLLAND LOADER LB115B 4WS INECO, NEF 01.00-
NEW HOLLAND LOADER LB75B INECO, NEF 01.01-
NEW HOLLAND LOADER LB90 INECO, NEF 01.00-
NEW HOLLAND LOADER LB90B INECO, NEF 01.03-
NEW HOLLAND LOADER LB95 INECO, NEF 01.00-
NEW HOLLAND GRADERS RG100 4-Cyl, 99HP 01.00-
NEW HOLLAND GRADERS RG80 INECO, NEF, 80HP 01.00-
NEW HOLLAND (SPERRY NEW HOLL.) TC54 - NH675T/WN/WP -
NEW HOLLAND (SPERRY NEW HOLL.) TC56 - NH675T/WP/TA/YA/VJ -
NEW HOLLAND (USA) HW300 - 4 cyl. -
NEW HOLLAND (USA) HW320 - 4 cyl. -
NEW HOLLAND (USA) HW340 - 6 cyl. -

Альтернативная запчасть

Все новости >>
Спеціаліст по підбору стартерів та генераторів

+38(099)370-22-66

+38(098)736-48-48

+38(068)701-39-19

+38(066)443-48-43

Часто задаваємі питання